O tomto webu

Aktuálně tato stránka slouží jako „databáze“ všech mých publikovaných recenzí a má sestřičku – kvetinkovedny.wordpress.com, což je jakási „domovská“ stránka pro všechny moje weby a sociální média. Pokud to budete sledovat tam, určitě vám neunikne ani nic zde. 🙂

→ navštívit Květinkové dny

Historie tohoto webu

Tento web přišel na svět 12.8.2016. Zrodil se nečekaně – jednou jsem prostě šla a řekla si: „sakra, mně to blogování a recenzování ale chybí“. A tak jsem přemýšlela, jak bych se tomu mohla věnovat dál.

První blog jsem si založila v roce 2007. První pro mou tvorbu významný blog jsem si založila v roce 2010 – Květinkové dny (flower-days.blog.cz). Psala jsem tam hlavně něco jako svůj deníček, ale postupem času jsem začala přidávat i recenze, což mě nakonec chytlo víc než psaní o svých malicherných problémech prvního světa.

Před rokem jsem s blogováním skončila. Myslela jsem, že už napořád. Maturitní rok byl přede mnou a v hlavě jsem měla sen o spisovatelské kariéře. (Ten ještě pořád mám a k mému překvapení na něm dokonce i pracuji!) Ale když jsem si konečně vydechla z toho všeho spěchu, došlo mi, že mi chybí psaní o knížkách, co jsem přečetla, o filmech, které jsem viděla, a seriálech, které nadšeně sleduji. Měla jsem v srdci díru a potřebovala jsem ji zaplnit.

Věděla jsem, že se nechci dál věnovat blogu na blog.cz. S reklamami se tam roztrhl pytel a to mě hrozně štvalo – ničilo mi to layout a na to já jsem velice citlivá. A tak jsem dostala nápad – co takhle mít vlastní doménu? Operační systém? WordPress. Netušila jsem, jestli to pro mě bude to pravé ořechové – tak jsem začala tady na WordPress.com. Říkám to s mírnou nejistotou v hlase, ale pokud to tady půjde dobře a bude mě to bavit, brzy budu mít novou doménu a vlastní server a takovýhle věcičky. Jenom musím zjistit, jestli mi to přoád ještě jde. 😀 Rok je dlouhá doba a spoustu se toho změnilo. Já se změnila.

No a tak jsem při hraní kulečníku dostala nápad – tohle ano, tohle ne! Stránky, na kterých budu určovat, co je cool a co nikoliv. Co doporučuji, a co ne.

A tady teď jste.

Dlouho jsem bojovala s layoutem, protože WordPress není vůbec tak pružný jako blog.cz (za to blog.cz miluji – protože mě naučil tvořit layouty), ale nakonec jsem se rozhodla pro kruhové šedé náhledy a splashové logo.

Pomalu jsem začala překopírovávat recenze z mého blogu – ale jde to pomalu, tak mějte prosím strpení. Začala jsem knížkami a brzy se snad pustím do dalších recenzí.

Snad se Vám tu bude líbit a budete se sem rádi vracet! Máte-li jakékoliv otázky, ráda Vám je zodpovím. 🙂

 

Untitled