Recenze: Karel Kovář (Kovy) – Ovšem

Tuhle knížku jsem si koupila jenom proto, že jsem byla na besedě Kovyho na Humbooku a byla jsem v takovém tom „šílenství“, že tu KNÍŽKU MUSÍM KOUPIT A PROSTĚ MUSÍM JI MÍT PODEPSANOU. Většinou se mi to vymstí, když si knížku pořídím takovýmto způsobem, a už se k ní většinou nikdy nevrátím, ale Ovšem jsem z části přečetla již ve frontě a nemohla jsem přestat.

0038012078_OVSEM_koby_velka

Oficiální anotace

Ze života za kamerou. Bez filtrů. Bez scénáře. O všem.
Ve sbírce osobních příběhů, básní a fotek sdílí Karel Kovář cestu obyčejného kluka z malého města, jehož život se během pár let otočil doslova vzhůru nohama. Od téměř idylického dětství, přes komplikované dospívání a tragikomické vztahy, až po budování kariéry na YouTube a smíření se se svou identitou. O stránce života, která byla důsledně skryta. O rodině a snaze zůstat sám sebou. O slzách smutku, štěstí a hlavně smíchu, protože toho není nikdy dost… Jednoduše o všem!

Moje hodnocení

Povrchnosti aneb na vzhledu záleží

Obálka: ok

Voňavost knížky: ano

Grafické zpracování knížky: ano

Ale nejdůležitější je to, co se skrývá uvnitř

Příběhy: ano

Čtivost: ano

Styl vyprávění: ano

Závěrečné rozhodnutí

ano-big

Tahle knížka pro mě byla obrovským překvapením. Bála jsem se, že nebude moc dobrá, proto když vyšla, tak jsem se jí celkem vyhýbala. Ale musím přiznat, že jsem se spletla. Protože je opravdu skvělá. Jsou v ní zábavné historky, pěkné fotky, dokonce i básně (!) a občas i smutné příhody či vzpomínky, které ve vás probudí nejednu emoci. Příběh o tom, jak si Kovy uvědomil, že kope za jiný tým, je inspirující a tak upřímný, že mě to opravdu dostalo.

I pokud Kovy není váš oblíbenec nebo nekoukáte nějak pravidelně na jeho videa, tato knížka by rozhodně neměla uniknout vaší pozornosti. Přijde mi, že Kovy si v textu na nikoho nehraje, vypráví upřímně svým osobitým stylem a máte pocit, že příběh říká přímo vám.

Rozhodně mohu jen a jen doporučit!

Více informací o knize

Na webu Biz Books.

Můj instagram komentář

„Sice to nebylo původně v plánu, ale po besedě jsem musela utíkat koupit knížku a nechat si ji podepsat. A ve frontě jsem ji i skoro celou přečetla! 😅 Moc doporučuju, fakt stojí za to. 👌 A strašně krásně voní! Ta knížka, ne Kovy. 😅 To druhé si neodvažuji posoudit. 😂“

2 thoughts on “Recenze: Karel Kovář (Kovy) – Ovšem

  1. Pingback: Rozcestník webů "spisovatelky" Cleo

  2. Pingback: Kulturní přehled #1 – 43. týden roku 2018 – Květinkové dny

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s