C. se ozývá

Tak. Už jsem měla pocit, že konečně nastal čas, abych taky něco napsala sama za sebe. Jakože ne jenom prostřednictvím recenzí. Takže se k tomu konečně dostávám.

Vítám Vás tímto tedy na stránkách TohleAnoTohleNe.wordpress.com, kde budu pravidelně zveřejňovat recenze na knížky, seriály a filmy a hodnotit je podle své osobité tabulky. Jen ve zkratce – ANO znamená pozitivní hodnocení, NE rovná se negativní a OK je tak nějak ani kladné, ani záporné. Více o hodnocení se můžete dozvědět zde.

Jak jste si mohli všimnout, prozatím jsem zde vkládala jenom knížní recenze – protože jsem se rozhodla, že těmi začnu. Vkládám jak své hodnocení z poslední doby, tak své starší recenze. Novější příspěvky mají podstatně kratší text než ty starší – to protože za tu dobu mi už došlo, že lidé jsou líní číst a já se musím naučit psát kratší texty. 😀

Co se layoutu týče – plánuji, že bude pořád vypadat následovně, jen se bude měnit pozadí stránky a barevné rozvržení loga.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte mě – buď prostřednictvím komentářů, či kliknutím na KONTAKT v levém horním menu.

Zatím se s Vámi tedy loučím a snad si pobyt na této stránce užijete! A pokud se Vám zde líbí, nezapomeňte mě doporučit Vašim známým! 🙂

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s